Zapraszamy Na Kursy Maturalne

Kursy maturalne

17.9.2020

Jesteś w ostatniej klasie liceum i chcesz jak najszybciej i najlepiej przygotować się do matury?

Dawno temu skończyłeś szkołę średnią i potrzebujesz powtórzyć materiał, aby zdać maturę?

Zapraszamy na intensywne kursy przygotowawcze do Matury 2021!

Zapewniamy wszelkie dostępne pomoce dydaktyczne i materiały związane z przygotowaniem do egzaminu. Kursy realizowane są zgodnie z podstawą programową i zakresem tematycznym wybranego przedmiotu.

Celem zajęć jest przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

W cyklu przewidziane są kursy z języka polskiego, z matematyki oraz z języka angielskiego.

Każdy kurs trwa 45 godzin dydaktycznych! Z nami gruntownie powtórzysz i uporządkujesz wiadomości. Zdobędziesz pewność, że jesteś dobrze przygotowany!

Cena 499 zł

Zapisy trwają do 02.10.2020r. w sekretariacie szkoły ul. Obotrycka 11