NAUKA NA KIERNKACH JEDNOROCZNYCH !

30.1.2023

Jeżeli jednym z Twoich postanowień noworocznych była edukacja, a dalej nic nie zrobiłeś w tym kierunku. Zapisz się już dziś do Szkoły „ŻAK” na kierunek jednoroczny. W 10 miesięcy zdobędziesz nowe kompetencje zawodowe.

Zapewniamy ogrom wiedzy przekazywany przez naszych nauczycieli praktyków. Zajęcia odbywają się w jeden weekend w miesiącu, więc spokojnie pogodzisz naukę ze swoimi obowiązkami.

W swojej ofercie posiadamy takie kierunki jak:

·        Dekorator wnętrz – praca na programie SketchUp

·        Transport i logistyka

·        Wizażystka/stylistka

·        Stylistka paznokci

·        Trener personalny

·        Masaż z elementami SPA

·        Konsultant ds. dietetyki – praca na programie Dietico

Opłata miesięczna to tylko 199 zł i niczym więcej nie musisz się przejmować. Materiały edukacyjne zapewniamy my.

Na zakończenie nauki otrzymasz zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN oraz certyfikat.

Szkolenie trwa tylko 10 miesięcy i może otworzyć wiele furtek na rozwinięcie Twojej kariery zawodowej.

Wielu z naszych absolwentów po zakończeniu szkoły jednorocznej otworzyło własną działalność oraz pracuje w nowym zawodzie spełniając swoje marzenia.

Nie czekaj zapisz się już dziś, miejsca mamy ograniczone!

Więcej informacji pod numerem telefonu 957352653 lub bezpośrednio u nas w sekretariacie szkoły przy ul. Obotryckiej 11 w Gorzowie Wlkp.

Poniżej zdjęcia z naszych zajęć na kierunku wizażystka/stylistka oraz stylistka paznokci.